تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

گزارش تصویری تودیع و معارفه رییس آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلويه

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه شد.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ: حسین احمدی دارای مدرک دکترا طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، حسین احمدی به عنوان رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه منصوب شد .

آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه صبح امروز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسوولان شهرستانی برگزار شد.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

دراین آئین مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر ضمن تشکر از تلاش های سنگی فرد رییس اداره آموزش و پرورش سابق بیان داشت: تغییرات لازمه زندگی و مدیریت پویا است و هدف دولت از انجام تغییرات، تلاش برای انتقال و کسب تجربه افراد در جایگاه های مختلف است.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

کرمی طی سخنانی اظهار داشت: تعلیم و تربیت اولویت یک جامعه است.
وی ادامه داد: گاهی اوقات نظام آموزشی مجبور است برای دست یابی به اهداف آموزشی و پرورشی در زمینه مدیریتی تحولاتی ایجاد کند تا زمینه را برای استقرار اهداف و برنامه ریزی های مطلوب فراهم کند و در اصل تحول در این جهت صورت می گیرد تا نگرش ها به یکدیگر نزدیک تر شود.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

نادری فرماندار شهرستان عسلویه در این مراسم اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین دستگاه اجرایی کشور یک دستگاه عظیم برای تعلیم و تربیت نسل آینده است.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه
وی با اشاره به اهتمام ویژه دولت یازدهم  نسبت به آموزش و پرورش به استفاده از ظرفیت های دانشگاهی منطقه  و نخبگان تاکید نمود
امام جمعه عسلویه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای منطقه از خدمات چند ساله ی سنگی فرد رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان عسلویه تشکر و قدردانی کرد و برای حسین احمدی رییس جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

سید علیرضا ایاز سنگی فرد در مراسم تودیع خود در جمع مسئولان و فرهنگیان شهرستان عسلویه اظهار داشت: در طول چند سال گذشته قدم های موثر و مهمی برای رشد و توسعه علمی و فرهنگی در سطح مدارس شهرستان عسلویه برداشته شد.احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

رئیس سابق اداره آموزش و پرورش افزود: در زمینه توسعه فضا های آموزشی،  رفع مشکلات فرهنگیان غیر بومی و  نخبه پروری در منطقه  کارهای بزرگی در سطح آموزش و پرورش عسلویه صورت گرفت به طوری که با برنامه ریزی های انجام شده، امسال  در مسابقات استانی وکشوری اداره آموزش و پرورش این شهرستان حایز چندین رتبه استانی و کشوری شده است.
احمدی رییس جدید آموزش و پرورش عسلویه ضمن حمد سپاس باری تعالی و تشکر از حسن اعتماد جناب آقای کرمی مدیرکل  آموزش و پرورش استان بوشهر در سخنانی به ارائه برنامه کاری خود پرداخت.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

وی در ادامه بیان داشت ؛ رئیس آموزش و پرورش باید هم وضع موجود را مدیریت کند و هم نگاه متحول آوری نسبت به آینده داشته باشد. و قطار در حال حرکت را ضمن مدیریت آن ، طرح ها و برنامه های نوآورانه و اصلاحاتی را آرام آرام اجرا کند. لذا امیداوارم بتوانیم با همکاری شما مسولین و همکاران محترم و اولیای دانش آموزان گام های مثبتی در خصوص برنامه ها و اهداف آموزش و پرورش در چهارچوب سندتحول بنیادین و سیاست های وزارت و اداره کل آموزش و پرورش استان  برداریم .
در پایان این مراسم از تلاش ها و زحمات سیدعلیرضا ایازسنگی فرد رئیس سابق اداره آموزش و پرورش عسلویه تقدیر و تشکر و حسین احمدی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

احمدی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه

Save

Save

Save

دیدگاه خود را به ما بگویید.