تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴.::. ساعت : ۸:۲۴ ق.ظ
4 دیدگاه

وصیت نامه شهید محمد احمدی جوان اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر

چهره شهید احمدی جوان

شهید احمدی جوان اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر متولد سال ۱۳۶۹ از روستای باشی شهرستان تنگستان می‌باشد. وصیت نامه این شهید والامقام عضو تیپ پیاده سپاه اما صادق (ع) استان بوشهر جهت استفاده شما عزیزان انتشار می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ تصویر وصیت نامه شهید محمد احمدی جوان که به دست‌خط مقدس خود شهید نگاشته شده است ضمیمه این خبر است.

چهره شهید احمدی جوان

بسمه رب شهدا و صدیقین

خدایا تو را سپاس که مرا در دین حقت و مذهب زیبای تشیع قرار دادی، تو را سپاس که مرا در پیروی از پیامبر اسلام حضرت محمد (س)  و اهل‌بیت و عصمت و طهارتش یاری نمودی. خدایا من امروز به سوی تو قدم بر می‌دارم برای دفاع از مذهبی که به آن از صمیم قلب اعتقاد دارم.

خوشحال و شکر گذارم که به من نعمت جهاد در راه خودت نمودی تا با یاد و نام تو در این راه قدم بردارم و بتوانم در راه دفاع از حرم شریف خطبه‌خوان کربلا  و سه ساله مولایم حسین(ع) با قلبی راسخ قدم بردارم.

ای پدر و مادر عزیزم که شما را در این دنیا خاکی نزدیک‌ترین فرد به خود می‌دانم، شرمسارم از رفتاری که شایسته برخورد با شما نبود و من در حق شما روا داشته‌ام، به خدا سوگند می‌خورم که اگر زمانی با صدای بلند با شما سخن گفتم و موجبات ناراحتی شما را فراهم نمودم در قلب خود احساس پشیمانی بسیار می‌کردم، شاید به زبان نیاوردم ولی در قلب این‌چنین بود، مرا حلال کنید و دعا کنید تا در دنیای جاوید نزد پروردگارم روسیاه نباشم.

برادران و خواهران عزیزم شما را به تقوای الهی و ایستادن در خط ولایت‌فقیه سفارش می‌کنم و علاوه بر شما به مردم عزیز کشورم سفارش می‌نمایم که فریب جوسازی‌های دشمنان این خاک و اسلام ناب محمدی(ص) را نخورید و در خط ولایت باشید و از امام عزیزم، امام خامنه‌ای مدظله‌العالی حمایت کامل و جامع نمایید.

مبادا از خط ولایت‌فقیه خارج شوید که من شهادت می‌دهم که شما از خط اهل‌بیت خارج شده‌اید.

خوشحالم که در لباسی شهید می‌شوم که از اعماق وجودم به این لباس اعتقاد دارم و می‌دانم که چه لباس ارزشمندی به تن دارم، به همکارانم سفارش می‌نمایم تا حرمت لباس خویش را نگه داشته و قدردان نعمت خدمت در سپاه پاسداران باشند.

اینک با قدم‌هایی محکم به سوی جهاد در راه خدا ره سپار می‌شوم و از همه‌ی کسانی که بر گردن من حقی دارند در خواست می‌کنم به حق مادرم زهرا(س) حلالم کنند. یا علی ((الهم عجل لولیک الفرج))

محمد احمدی جوان

۹۴/۶/۱۳

وصیت نامه شهید احمدی جوان

4 دیدگاه

 1. Ebrahim گفت:

  جز گریه کردن هیچی ندارم که بگم، شهادت مبارک به ارزوت رسیدی محمد جان

 2. alireza گفت:

  محمد عزیز شهادت مبارک گوارای وجود دلمان برات تنگ شده

 3. alireza گفت:

  محمد عزیز شهادت مبارک گوارای وجود دلمان برات تنگ شده محمد محمد محمد محمد

 4. دوست گفت:

  اخر پاک بودن همین هستش اگر پاک نباشیم شهید نمیشویم و باید بمیریم
  عند ربهم یرزقون خوش بگذره

دیدگاه خود را به ما بگویید.