تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ آذر ۹۴.::. ساعت : ۱:۲۰ ب.ظ
2 دیدگاه

مراسم خاکسپاری شهید محمد احمدی جوان [گزارش تصویری ۱]

تشیع پیکر شهید احمدی جوان باشی

شهید مدافع حرم، شهید والامقام محمدی احمدی جوان، پسر ایثار و شهامت در خاک زادگاهش روستای باشی آرمید. گزارش تصویری این مراسم را با غم و اندوه فراوان برای شما تهیه کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ پیکر این جوان رعنا در حالی که بر دوش دوستان و همرزمانش از منزل پدر شهید تا قدمگاه شاه نصرالدین قرار داشت  و سیل جمعیت دوستدارانش در پی او روان بودند.

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان

صبح امروز دوشنبه ۱۶ آذرماه ۹۴ پیکر شهید محمد احمدی جوان از بوشهر به زادگاهش رسید و رأساً برای خداحافظی با منزل پدری به روستای باشی برده شد و از آنجا با همراهی خیل کثیری از مشایعت کنندگان به آرامگاه ابدیش انتقال یافت.

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان

تشیع پیکر شهید احمدی جوان باشی

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان

اشک و ماتم جوانان و کسانی که از نزدیک او را می‌شناختند هر بیننده‌ای را متاثر می‌نمود. در این مراسم نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری، حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان، فرماندار و بخشدار و سران لشکری استانی و منطقه‌ای حضور داشتند. مراسم بدلیل کثرت جمعیت قابل کنترل نبود.

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم شهید محمد احمدی جوان

مراسم خاکسپای شهید مدافع حرم

نماز میت توسط نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری قرائت شد. سخنران این مراسم نیز حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بودند.

تشیع پیکر شهید محمد احمدی جوان باشی

2 دیدگاه

  1. Erfan گفت:

    امروز ایران به احترامت تعظیم کرد
    آرام بخواب فرمانده
    از خدا بخواه این توفیق رو نصیب ما کنه که بتونیم راهتو ادامه بدیم

  2. گمنام گفت:

    انشا الله روزی ما هم در راه این اسلام فدا شیم. شاید شما شهیدان اسلام بتونید کاری کنید که ما هم مثل شما ……….

دیدگاه خود را به ما بگویید.