تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ مرداد ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

فرماندار تنگستان خبر از رفع ممنوعیت ورود برنج ته‌لنجی برای شناورهایی که تا کنون موفق به تخلیه نشده‌اند، داد.

دهدشتی فرماندار تنگستان

دهدشتی فرماندار تنگستان در جمع اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در مورخه ۱۸ مرداد ماه ۹۵ نشستی تشکیل شده بود گفت مجموعه‌ای از تلاش‌ها موجب برداشتن این ممنوعیت شده است.


به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ در نشست سالانه خبرنگاران رسانه‌های محلی شهرستان تنگستان به مناسبت روز خبرنگار که به همت اداره فرهنگ و ارشاد تنگستان برگزار شده بود فرماندار تنگستان ضمن استماع مشکلات پیرامون حرفه خبرنگاری در این شهرستان گزارشی از عملکرد خود ارائه داد.
دهدشتی ضمن تبریک روز خبرنگار و بیان اهمیت این شغل پر از مخاطره و نام بردن از شهید صارمی و شاهینی یاد این دو خبرنگار را گرامی داشتند. وی گفت توسعه این شهرستان از میانگین توسعه استان پایین‌تر است و ما باید تلاش کنیم وضعیت بهتری داشته باشیم.

دهدشتی فرماندار تنگستان

فرماندار تنگستان با اشاره به صوانع رانندگی در محور ساحلی دلوار گفت از اسفندماه سال گذشته تا کنون ما ۸ کشته در این محور داشته ایم که ناشی از ۵۶ تصادف منجر به جرح بوده است. تعریض و ایمن سازی این راه از اولویت‌های ماست.
دهدشتی سپس به موضوع مهم ته‌لنجی اشاره کردند و گفتند هیچ استانی و به صورت ویژه خط ساحلی دلوار میزان ارتزاق و معیشت مردم به ته‌لنجی به این وابستگی نیست. ساعت‌ها و روزها در این مورد جلسات برگزار شده است و خود شخص استاندار وزارت‌خانه‌ای نبوده است که نرفته باشد که این مهم حل شود. وی گفت: پیش‌نویس آیین نامه‌ای در مورد ته‌لنجی تنظیم شده است که امیدواریم در هیات وزیران تصویب شود.
دهدشتی در مورد بحث برنج نیز گفت استاندار بوشهر خبر از برداشتن ممنوعیت وارد شدن برنج شناورهای حامل ته‌لنجی داده است که هم اکنون موفق به تخلیه نشده‌اند.
با توجه به این خبر امکان تخلیه لنج‌های موجود در اسکله دلوار-محمدعامری نیز فراهم شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.