تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۵:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

در هفته دولت ۲۰ پروژه در استان بوشهر به اعتبار ۲۶ میلیارد تومان کلنگ زنی شد

مرادی نوسازی سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

 مدیر کل نوسازی استان بوشهر گفت: در هفته دولتدر استان بوشهر به همت استاندار و سازمان نوسازی کشور ۲۰ پروژه در استان بوشهر به اعتبار ۲۶ میلیارد تومان و ۲۳٫۰۰۰ متر مربع کلنگ زنی کرده ایم.

ریگی زادگان به عنوان نماینده بانک ملی ایران که متولی ساخت آموزشگاه سالم آباد بود، گفت: بانک ملی به عنوان بزرگترین بانک جهان اسلام در انجام امور خیر پیشقدم بوده که یکی از آنها مدرسه سازی است، و این بانک، بانک همه مردم ایران است. بانک ملی در زمینه ساخت مسجد، درمانگاه، مدرسه وکمک به بیماران صعب العلاج فعال است. وی در ادامه گفت: این آموزشگاه سومین مدرسه ای است که  بانک ملی در ایران کار ساخت آن را به عهده گرفته است و خوشحالیم که اکنون در این روستا در خدمت شما هستیم.

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ در حاشیه کلنگ زنی آموزشگاه شهدای بانک ملی روستای سالم آباد شهرستان تنگستان مردای با بیان اینکه امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی یکی دیگر از پروژه هایی هستیم که همچون مدارس دیگر به زیر ساخت اصلی امر تعلیم و تربیت عهده دار شود. کشور و مملکتی توسعه پیدا خواهد کرد که نیروی انسانی خلاق با علم و آگاهی و دانش داشته باشد. بنابراین زیر ساخت های آموزشی و فضاهای آموزشی نقش مهمی در توسعه کشور خواهند داشت. یکی از پروژهای بانک محلی تحویل داده شده است زیر بنای ساختمان اصلیاین پروژه (مدرسه شهدای بانک ملس سالم آباد) ۲۵۰ متر مربع است که با توجه به تعداد دانش آموزان طرحی شده است. مساحت زمین  ۳۱۵۰ متر مربع است که محوطه سازی آن ۲۸۰۰ متر مربع و  ۲۲۶ متر دیوار کشی خواهیم داشت. مجموعا اعتبار فعلی پیش بینی شده برای این پروژه ۳۵۰میلیون تومان معادل ۳٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است. وی گفت: در هفته دولتدر استان بوشهر به همت استاندار و سازمان نوسازی کشور ۲۰ پروژه در استان بوشهر به اعتبار ۲۶ میلیارد تومان و ۲۳٫۰۰۰ متر مربع کلنگ زنی کرده ایم.

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

پیش از وی زارعی رییس اداره آموزش و پرورش دلوار ضمن خیر مقدم به حضار، با پر اهمیت خواند ساخت مدرسه که ساخت مدرسه از ساخت یک مسجد بالاتر است، گفت: ما برای حل مشکلات در ابتدا باید سطح آموزشی مردم را بالا ببریم و اگر کم و کاستی در جایی مشاهده می شود باید گفت منشا آن در کمبودهایی است که در آموزش و پرورش وجود دارد.  زیرساخت های مطلوب موجب توسعه دانش و افزایش سطح علمی مردم خواهد شد و به طبع موجب بالندگی و رشد کل جامعه خواهد شد. ما باید تا می توانیم در ساخت و توسعه آموزشگاه ها تلاش کنیم و از اینجا از همه شما می خواهم ارتباطتان را با آموزشگاه و مدرسه کم نکنید و به صورت مستمر با مدارس در ارتباط باشید. همکاران ما از حضور شما در مدارس خوشحال خواهند شد. دانش آموزان نیز از حضور شما مسرور خواهند شد. خیرین مدرسه ساز در حقیقت بنیان گذاران قصر علم و دانش هستند. این عزیزان نه تنها سازنده این بنا هستند بلکه معماران اندیشه و فکر هستند.

IMG_1564

مرادی نوسازی سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

سالم آباد دلوار مدرسه بانک ملی

دیدگاه خود را به ما بگویید.