تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ آذر ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

خودروی شن‌نورد زاروق ساخت امارات متحده عربی

اینکه امارات یک خودروی کلاس جهانی را می‌تواند تولید کند شاید برای برخی ناخوشایند باشد ولی این یک واقعیت است. امارات متحده عربی خودروی شن‌نورد زاروق را در کلاس جهانی تولید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ، امارات متحده عربی در نگاه اول یک وارد کننده تمام عیار محسوب می‌شود. اکثر خودروهای لوکس و بروز جهان برای نخستین بار سر از این شیخ‌نشین حاشیه خلیج فارس درمی‌آورند. برای نخستین‌بار این کشور یک خودروی وحشی را تولید کرده است که مخصوص بیابان‌گردی و صحرانوردی است. اصولاً اتومبیل زاروق همخوانی زیادی با محیط زندگی مردم این کشور در اطراف شهرها دارد.

ماشین زاروق شن نورد

مردم امارات تفریح و سرگرمی خود را در شن‌زارهای اطراف شهرهای بزرگ و یا حتی دور دست و در دل کویر انجام می‌دهد. وسائل تجملاتی جدید نیز به لطف مهندسی و نیروی برق همراه همیشگی آنها است.

محمد القاضی مدیرعامل این شرکت گفته است اتومبیل‌های ژاپنی و آمریکایی علی‌رغم خوبی‌هایی که دارند نمی‌توانند اتومبیل مناسبی برای بیابان‌گردی باشند و ما با طراحی این اتومبیل منحصر به فرد در صدد پاسخ‌گویی به نیازهای مردم کشورمان هستیم.

اتومبیل زاروق شن‌نورد اماراتی

زاروق که برگرفته از نام یک نوع مار بیابانی است یک موتور ۶ سیلندر با گنجایش ۳٫۵ لیتر دارد و ۳۰۴ اسب بخار قدرت و گشتاور آن نیز ۳۷۱ نیوتن متر مربع است. این ماشین در تیپ‌های مختلف قابل سفارش بوده که یک نوع قدرتمند آن ۵۰۰ اسب بخار قدرت دارد.

عرضه این خودرو در اوائل سال ۲۰۱۶ خواهد بود. قیمت آن نیز بستگی به آپشن و قدرت موتور از ۸۰ هزار تا ۱۶۰ هزار دلار نوسان خواهد داشت.

خودرو زاروق شن‌نورد

خودرو زاروق شن‌نورد

دیدگاه خود را به ما بگویید.