تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ دی ۹۴.::. ساعت : ۳:۲۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

توهین‌کنندگان به شهرستان‌های بوشهر و دشتستان در فضای مجازی تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند

در پی انتشار دو کلیپ در فضای مجازی که به مردم شهرستان‌های بوشهر و دشتستان توهین می‌شود،فرماندهی انتظامی استان بوشهر اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ در این اطلاعیه به پیگرد و تحت تعقیب قانونی این افراد اشاره شده است. لازم است بیان شود یکی از این متهمین همواره دارای کلیپ و ویدئو در فضای مجازی و شخصی شناخته شده است. عین متن این اطلاعیه منتشر می‌شود:

بسمه تعالی

بدنبال حرکت غیراخلاقی و ناشایست افرادی ناآگاه و فرصت طلب در ساخت کلیپ های تصویری،صوتی و متن با مضامین توهین به مردم فهیم و ارزشمند شهرستانهای استان خصوصا شهرهای بوشهر و برازجان و انتشار در فضای مجازی به اطلاع می رساند با هماهنگی مرجع محترم قضایی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان بوشهر کلیه عوامل مرتبط با این حرکت تفرقه افکنانه را شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

فرماندهی انتظامی استان بوشهر شهروندان عزیز را به خویشتنداری، حفط حرمت، وحدت و یکپارچگی دعوت نموده و توصیه می نماید از انتشار چنین پیام هایی در فضای مجازی خودداری نمایند.

به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و پلیس فتا ابلاع شده سازندگان، مرتبطین و منتشرکنندگان این پیام ها در فضای مجازی را شناسایی، دستگیر و حداکثر ظرف مدت ۴۸ساعت به مرجع قضایی معرفی نمایند.
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر

دیدگاه خود را به ما بگویید.