تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۲.::. ساعت : ۱:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

تصاویر ورود زنگنه وزیر نفت به عسلویه

زنگنه در عسلویه

اولین سفر کاری زنگنه از عسلویه استان بوشهر آغاز شد.

وزیر نفت دولت یازدهم  با اختصاص اولین ماموریت کاری خود به عسلویه، در بدو ورود به این منطقه صنعتی و بزرگ انرژی به وسیله بالگرد از روند توسعه بخش دریایی بزرگترین فاز گازی پارس جنوبی(فاز ۱۲ ) بازدید کرد.وی بر توسعه پیرامونی تاکید کرد وگفت : برای توسعه و پیشرفت عسلویه با مدیران این شهرستان همکاری خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا این شهرستان همگام با توسعه تاسیسات نفت و گاز، توسعه یابد.

زنگنه در عسلویه

وزیر نفت با تاکید بر لزوم توسعه حوزه های نفت و گاز گفت: اولویت وزارت نفت تکمیل فازهای پارس جنوبی در کوتاه‌ترین زمان است.

به گزارش  ۴۰کلاغ به نقل از مهر، بیژن نامدار زنگنه صبح پنجشنبه  اظهار داشت: پارس جنوبی به عنوان پایتخت انرژی کشور از نقاط بسیار مهم و ویژه کشور است که در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی برای توسعه این منطقه صورت گرفته است.

زنگنه در عسلویه

وی اضافه کرد: برخی از فازهای در دست اجرای پارس جنوبی دارای پیشرفت فیزیکی مناسبی هستند و باید تلاش کنیم تا این فازها به بهره‌برداری برسند و همه باید در این زمینه تلاش کنیم و مدیران منطقه نیز باید نهایت تلاش خود را در این زمینه داشته باشند.

وزیر نفت همچنین از تلاش‌های استاندار بوشهر تقدیر کرد و خاطرنشان ساخت: استاندار بوشهر از مدیران توانمندی است که تعامل و همکاری بسیار خوبی نیز با مجموعه وزارت نفت داشته است.

اولین سفر زنگنه به عسلویه در دولت جدید

 

زنگنه در عسلویه

وی با بیان اینکه این سفر، یک سفر کاری است، بیان داشت: در این سفر از روند توسعه پارس جنوبی بازدید خواهیم کرد و در آینده نشست‌هایی را با مسئولان استان بوشهر برگزار می‌کنیم.

زنگنه با ابراز خرسندی از تبدیل شدن عسلویه به شهرستان، تصریح کرد: نگاه ما تقویت عسلویه است و تلاش می‌کنیم تا برای توسعه این شهرستان به فرمانداری آن کمک کنیم.

وی بر توسعه پیرامونی تاکید کرد و ادامه داد: برای توسعه و پیشرفت عسلویه با مدیران این شهرستان همکاری خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا این شهرستان همگام با توسعه تاسیسات نفت و گاز، توسعه یابد.

زنگنه در عسلویه

بازدید از فازهای در حال توسعه میدان مشترک پارس جنوبی از جمله برنامه های مهندس زنگنه در جریان این سفر یک روزه است و بر اساس برنامه ریزی اعلام شده وی قرار است از فاز های ۱۵ و ۱۶، ۱۷ و ۱۸ و ۱۲ بازید به عمل آورد.

معظمی معاون بین الملل وزارت نفت، قلعه بانی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، نصوری مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، زهیری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس و مجید محمودی فرماندار عسلویه، وزیر نفت را در این سفر همراهی می‌کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.