تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۳۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

برخی نمایندگان بوشهر انتظار استانی از یک پرژه ملی دارند

برخی نمایندگان بوشهر انتظار استانی از یک پرژه ملی دارند

برخی از نمایندگان استان بوشهر انتظار استانی از یک پرژه ملی یا شاید گفت بین المللی دارند.

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ امروز ما شاهد کلنگ‌زنی فاز ۲ و ۳ نیروگاه هسته‌ای بوشهر بودیم. به دلیل اهمیت پروژه در این زمان معاون اول رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی به همراه پیمانکار روسی حضور داشتند.

در این بین از چهره‌های شاخص استان بوشهر نیز افراد صاحب نقوذ و در راس آنها سلاری، استاندار بوشهر حضور داشتند. از این خبر که هدف جمهوری اسلامی ایران از ساخت این پرژه مهم در دراز مدت به جز استفاده از انرژی برق چی می‌تواند باشد در صورت لزوم مورد تحلیل قرار خواهد گرفت؛ اولین مورد جالب توجه در این پروژه، نگاه کوتاه استانی به این پروژه فرامنطقه‌ای است.

برخی نمایندگان بوشهر انتظار استانی از یک پرژه ملی دارند

در تراکم برنامه‌ی کاری نمایندگان دولت در استان به پرسش‌های برمی‌خوریم که اقلیتی فکر کردن در آن موج می‌زند. در جایی که نماینده بایستی بیشتر ابتکار و خلاقیت خود را در جذب منابع مالی برای پروژه‌های استانی به خرج دهد و همزان به سوق دادن برخی از پروژهای ملی به استان بوشهر فکر کند به بیان دیدگاه‌های کوچه بازاری می‌پردازد. البته از اینکه نمایندگان استان فراخور حال، به چانه‌زنی برای استان بوشهر با نمایندگان دولت دست و پنجه نرم می‌کنند خوب است ولی نه به این بهانه پروژه ملی و پزنش کنیم از ادبیات فاخرمان این سخن را که هر سخن جایی و نکته مکانی دارد.

سئوال بزرگ این است که در دل این پروزه ملی چه نهفته است. این پرسش را زمینه تحلیلی دیگر خوایهم نمود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.