تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

آیفون ۷ و ۷ پلاس با رنگ و لعاب تازه

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

سرانجام اپل از دو پرچمدار خود آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی کرد.

اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

به گزارش پایگاه خبری چهل کلاغ به نقل از استادیت این دو گوشی دارای رنگ و لعاب تازه هستند و از آخرین سیستم عامل iOS بهره می‌برند. این سیستم عامل همزمان با رونمایی از این دو گوشی در دسترس هستند.

شاید شما دنبال این باشید که در این گوشی‌ها چه چیز جدیدی اضافه شده است. شما را راحت کنیم خیلی چیز جدیدی در کار نیست. بیشترین تغییر در ظاهر گوشی و نسخه‌ی جدیدی سیستم عامل آن است و تغییر جزیی در نوع دوربین آن در آیفون ۷ که مطمیناً دارای کیفیت بهتری در ارائه تصاویر خواهد بود. این تغییر در آیفون ۷ پلاس بیشتر ملموس است. اپل از دوربین دوگانه در این گوشی بهره برده است و اما مهمترین تغییر در این گوشی ضد آب بودن آن است.

اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

رقیب اپل سامسونگ گلکسی نوت ۷ را با سنسور چشم عرضه کرد و هر چند در زمینه باتری دارای اشکالاتی است که بسرعت سامسونگ در پی برطرف کردن آن است ولی یک گام از آیفون جلوتر است. دوربین آیفون ۷ همان ۱۲ مگاپیکسلی است. منتها از نظر فنی تحول زیادی داشته است.

قیمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به دلار

آیفون ۷ ۳۲ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت
قیمت به دلار دلار  ۶۴۹ دلار  ۷۴۹ دلار  ۸۴۹
آیفون ۷ پلاس ۳۲ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت
قیمت دلار  ۷۶۹  دلار ۸۶۹  دلار ۹۶۹

اندازه و وزن آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس و سایر موارد مهم

 آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در اندازه تغییری نداشته است ولی از لحاظ وزن با کاهش وزن مواجه شده‌اند. از نظر باتری تحول خاصی صورت نگرفته است و شاید پس‌رفت نیز داشته‌اند. از لحاظ نمایشگر نیز وضعیت تغییری نداشته است و کیفیت همان است.

رنگ‌ها

اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاسمنبع: استادیت

دیدگاه خود را به ما بگویید.