تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ شهریور ۹۲.::. ساعت : ۵:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

آموزش تماس با آیفون قفل شده – فیلم

آموزش تماس با آیفون قفل شده

به نظر می‌رسد کاربران iOS 7 حالا جدآً باید مراقب امنیت خود باشند. پس از کشف روشی برای دسترسی به تصاویر شخصی و به اشتراک‌گذاری آن‌ها حالا روش ساده‌ای پیدا شده که امکان برقراری تماس را از آیفون قفل شده فراهم می‌کند.

آموزش تماس با آیفون قفل شده

به گزارش ۴۰کلاغ به نقل از فارنت: این مشکل امنیتی که اولین بار توسط شخصی به نام “کرم داوود” به Forbes گزارش شده است برخلاف مشکل قبلی مسیر پیچیده‌ای ندارد و به هر فردی به راحتی می‌تواند بدون باز کردن قفل آیفون با آن تماس برقرار کند. کافیست به صفحه تماس اضطراری قسمت ورود رمز آیفون در iOS 7 بروید، شماره‌ای را تایپ کنید و تند تند و پشت سر هم دکمه سبز Call را فشار دهید؛ پس از مدتی دکمه مجازی گیر می‌کند و آیفون کرش کرده و صفحه‌ای با لوگوی سفید اپل روی زمینه‌ای مشکی را نمایش می‌دهد اما تماس در واقع برقرار خواهد شد! وب‌سایت TheVerge وجود این مشکل را بر روی آیفون ۵ و ۴S نیز تأیید کرده است.

با وجود این‌که برخلاف مشکل قبلی امکان دسترسی به محتوای شخصی کاربر فراهم نمی‌شود اما اگر گوشی‌تان به دست افراد سودجو بیفتد می‌توانند نه‌تنها خرج بزرگی روی دستتان بگذارند بلکه شما را درگیر اتهاماتی کنند که برایتان گران تمام شود. به نظر می‌رسد اپل باید سریع‌تر دست به کار شود و یک آپدیت امنیتی را برای این مشکلات بزرگ عرضه کند.

برای مشاهده فیلم کلیک کنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.